Penzion Horácko nabízí ubytování s maximální kapacitou 63 osob, v 15-ti pokojích tří kategorií. Veškeré pokoje mají vlastní koupelnu a pokrytí Wi-Fi signálem, v pokojích je večerní stolek a křesílka na posezení. Většina pokojů má vlastní balkon. Cena ubytování na osobu je na všech pokojích stejná, pouze u nadstandartního apartmánu je cena za pokoj vyšší o 500 Kč na noc.

Pro naše dětské hosty je připraveno venkovní moderní hřiště, viditelné jak z balkonů pokojů, tak z letní terasy našeho Lounge Baru, dále venkovní altán s ohništěm pro Vaše rodinné večery. V případě špatného počasí je připraven vnitřní ping-pong či profesionální šipky.

Klasický pokoj 1-4 lůžka

Penzion nabízí 12 pokojů této kategorie, vždy s manželskou postelí a dvěma plnohodnotnými přistýlkami, TV, koupelnou a vlastním balkonem. Možnost ubytování 1-4 osob.

Apartmán 1-5 lůžek

Penzion nabízí 2 apartmány se dvěma ložnicemi – jedna ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice se třemi klasickými postelemi. Vhodné pro rodiny s více dětmi či více přátel pohromadě. Pokoj nabízí dvě TV, vlastní koupelnu, večerní stolky a křesílka na posezení. Možnost ubytování 1-5 osob.

Nadstandartní apartmán 1-5 lůžek

Jedná se o vyšší variantu apartmánu, zde navíc s krásnou zdobenou pracovnou a velkým gaučem a velkou plazmovou TV, vlastní koupelnou a dvěma ložnicemi, opět v jedné ložnici manželská postel a v druhé tři klasické postele. Možnost ubytování 1-5 osob.