Prožijte nejkrásnější den Vašeho života v kulisách idylické přírody na Vysočině. Penzion Horácko je vyhlášený pořádáním romantických svateb a svatebních garden party. V současnosti jsme uspořádali již 124 kompletních svatebních hostin a garden party.

Ročně uspořádáme přibližně 20-30 krásných svateb. Díky našemu hlavnímu zaměření na pořádání svatebních hostin nabízíme službu svatby na klíč, která je u našich svatebčanů tolik oblíbená, jelikož Vám odpadají jakékoliv starosti s přípravou hostiny, zajišťování dekorací a dalšího inventáře, který tu máme pro Vás připravený. Máme připraven materiál a výzdobu až na 15 druhů svatebních hostin, od různých barevných zaměření, přes staročeský styl, námořnický, gala, princess a mnohé další.

Zvolte si penzion Horácko – Tři Studně a my se postaráme, abyste na svůj svatební den (i noc) měli pouze ty nejkrásnější vzpomínky. Zde si můžete prohlédnout svatební galerii.

Aktuální volné termíny – v současnosti přijímáme rezervace termínů na rok 2023. V roce 2022 stále nabízíme poslední volné termíny – 18.6 a 25.6. Poté již jen termíny říjen – listopad.

Svatební obřady v zahradě

Penzion nabízí příjemné venkovní prostory na pořádání obřadů, v nabídce mámě několik variant s rozličnými druhy výzdoby. Projděte si naši galerií obřadů zde.

Svatební Floristika Kvítko – Jana Dušková

Ve spolupráci s naší rodinnou firmou Kvítko – Jana Dušková pro Vás připravíme kompletní květinovou výzdobu přesně dle Vašich představ a přání, a to za příjemnější cenu než konkurenční květinové salony. Naši květinovou výzdobu si volí většina svateb, jelikož jsme schopni spolu s květinovou výzdobou v balíčku zajistit přesně takovou inventářní výzdobu, která do našich vnitřních i venkovních prostor krásně sedí. Nejedná se pouze o květiny ale o kompletní servis výzdoby prostor a obřadů. Po celý večer se také o květinovou výzdobu staráme. Prohlédněte si nekonečnou tvorbu Kvítka zde.

Prohlédněte si fotogalerii květinové výzdoby Kvítko Jana Dušková

Poctivá gastronomie a moderní rauty

Preciznost a zkušenosti našich kuchařů ve spojení s naším moderním pojetí svatebního cateringu nám umožňuje Vám nabídnout nekonečnou paletu pokrmů.