Penzion nabízí příjemný rum and whisky Lounge bar s restaurací a pro noční zábavu je k dispozici stylová místnost s vlastním zázemím pro zábavu až do rána.

Lounge bar Penzionu Horácko s letní terasou je příjemným stylovým místem pro posezení u zapáleného krbu či na slunné letní terase s výhledem do přírody. V našem baru nabízíme výběr z několika desítek světových rumů, whisky a lokálních destilátů. Posezení u sklenky kvalitního, 25ti-letého rumu ve spojení s naším moderním menu a vybranými gastronomickými pochoutkami zajišťuje je zárukou pro příjemné strávení večera se svými přáteli či rodinou.

V našem lounge baru také pravidelně pořádáme tématické večery, jako Sushi večer, Peruánský večer, posezení u cimbálu, či pravidelné rumové a whisky řízené degustace na objednávku.

Z letní terasy je přímý výhled na naše venkovní dětské hřiště, můžete tak v klidu obědvat či večeřet a své děti mít stále v bezpečí na dohled.

Lounge bar je vybaven malým dětským koutkem a profesionálními šipkami pro večerní zábavu, stejně tak jako ozvučená letní terasa s možností připojení vlastní hudby.

Penzion také nabízí stylovou místnost pro skupinky do 20 osob pro večerní zábavu s vlastní kuchyňkou, ozvučením, plným pokrytím Wi-Fi a vlastními toaletami. Místnost je vhodná pro zábavu do ranních hodiny, kdy se můžete nahlas bavit a přesto nebudete rušit ostatní hosty.