Penzion Horácko nabízí prostory pro pořádání firemních akcí, školení, teambuildingů, společenských akcí, prezentací a mnohé další.

Hledáte vhodné prostory Pro Vaši firemní akci, školení, teambuilding či vánoční večírek? Penzion Horácko nabízí prostory pro pořádání skupinových firemních či volnočasových akcí, samozřejmostí je zajištění kompletního gastronomického programu a ubytování. Díky dlouhletým zkušenostem nabízíme zábavní programy a skupinové hry na klíč. Dostatečná parkovací plocha pak zajišťuje možnost parkování až pro 40 vozidel, či 4 autobusy. Pro jednodenní firemní školení nabízíme výhodný balíček.

Školící sál nabízí prostor pro : 80 osob divadelně, 48 osob školně, 60 osob tabule U, 40 osob tabule T, 70 osob tabule O

Školící prostory jsou vybaveny zvukovou technikou, projekčním plátnem o uhlopříčce 4,2m a 2 metry, další TV a samozřejmě perfektním WI-FI pokrytím až pro 250 zařízení.

Dále nabízíme privátní salonek s umělým osvětlením ve stylu vinárny až pro 20 osob, vybaven projekční a zvukovou technikou s možností celonočního programu aniž by byli rušeni ostatní hosté penzionu.

Pořádáme firemní večírky s večerním rautem až pro 100 osob, s kompletním cateringovým zajištěním.

Mezi firmy, které u náš pravidelně pořádají večírky či teambuildingy patří Foreigners s.r.o, Renocar Brno a.s., Compas Žďár nad Sázavou s.r.o., Green Way, Alltraining Beran, Dressler cyklo camp, a mnoho dalších.

Pro firemní teambuildingy nabízíme možnost zajištění zábavních programů – venkovních a vnitřních aktivit. Doporučujeme mobilní casino či rumové a whisky degustace. Z venkovních aktivit je velmi oblíbené adreanlinové crazy bubbles, aktivita pro 20 hrajících účastníků.

Penzion Horácko je také hlavním partnerem Německé biatlonové reprezentace, Norské reprezentace v klasickém lyžování a mnoha evropských cyklistických týmů.

V jarních měsících pořádáme i pobyty pro školy v přírodě z celé ČR.