Penzion Horácko pořádá firemní akce, teambuildingy, školení, cyklo campy, je partnerem světových reprezentací a výjimkou nejsou ani školy v přírodě.

Hledáte vhodné prostory Pro Vaši firemní akci, školení, teambuilding či vánoční večírek? Penzion Horácko je vhodným místem pro firemní akce až do 60 osob, včetně zajištění gastronomie a ubytování. Dostatečná parkovací plocha pak zajišťuje možnost parkování až pro 40 vozidel, či 4 autobusy.

Nabízíme školicí sál s kapacitou 60 míst školně a až 100 míst divadelně. Sál je vybaven projekční a zvukovou technikou a kompletně celý objekt je pokryt vysokorychlostní Wi-Fi sítí s bezproblémovým připojením až pro 150 zařízení.

Dále nabízíme salonek až pro 20 osob, s umělým osvětlením a vybaven projekční a zvukovou technikou.

Pořádáme firemní večírky s večerním rautem až pro 100 osob, s kompletním cateringovým zajištěním.

Mezi firmy, které u náš pravidelně pořádají večírky teambuildingy patří Foreigners, Renocar Brno, Compas Žďár nad Sázavou, Green Way a mnoho dalších.

Pro firemní teambuildingy nabízíme možnost zajištění zábavních programů – venkovních a vnitřních aktivit. Doporučujeme mobilní casino či rumové a whisky degustace. Z venkovních aktivit je velmi oblíbené adreanlinové crazy bubbles, aktivita pro 20 hrajících účastníků.

Penzion Horácko je také hlavním partnerem Německé biatlonové reprezentace, Norské reprezentace v klasickém lyžování a mnoha evropských cyklistických týmů.

Dále pravidelně pořádáme známé cyklo campy firem Alltraining s.r.o či Dressler Camp.

V jarních měsících pořádáme i pobyty pro školy v přírodě z celé ČR.