Plánujete firemní akci? využijte našich prostor a Crazy bubbles

Pro tyto účely je Vám k dispozici sál s projekční technikou a ozvučením, s kapacitou až 100 osob v divadelním usazení, či na vytvoření tabule až pro 50 osob. Prostor je optimální pro zábavné hudební večery. Dále nabízíme stylovou místnost s krbem ve stylu vinárny až pro 20 osob, též ozvučenou. Místnost je ve sníženém přízemí, a tak je vhodná pro celonoční zábavu, aniž byste rušili ostatní hosty penzionu.

Pokud plánujete akci pro menší počet hostů, je Vám k dispozici prostor Lounge Baru a letní terasy, tedy velmi příjemný prostor s krbem, též ozvučený, se dvěmi LED TV. Kapacita baru je až 20 osob k usazení k tabuli. Kapacita terasy až 30 osob k tabuli.

Ve všech prostorách jsme samozřejmě schopni zajistit celodenní stravování, ať se již jedná o slavnostní oběd, celodenní stravu či večerní raut. Na přání jsme schopni zajistit hudební doprovod k Vaší večerní zábavě

Navázali jsme spolupráci s moderním projektem Crazy bubbles

Víme, jak těžké je zabavit větší skupinu lidí, aby se nikdo nenudil. Proto jsme navázali spolupráci s moderním projektem Crazy Bubbles.

Nejnovější a nejžádanější sportovně-zábavní aktivita posledních měsíců pro firemní akce/teambuilding, svatby, sportovní soustředění, školy, dětské a rodinné dny, bezhlavé vyblbnutí a další nespočet možností. Dostupnost po celý rok ve venkovních i vnitřních prostorech.

Jde o zcela bezpečnou formu eventu – jednotlivé hry se hrají ve speciálních bublinách od renomovaného výrobce originálního vybavení z Evropy.
Projekt Crazy Bubbles jako jediný v ČR a SR disponuje tímto originálním, certifikovaným a atestovaným vybavením, neboť je pro ČR výhradním exkluzivním zástupcem. Kvalita a bezpečnost je tedy zaručena.

Zahrajete si Bubble Football (fotbal v bublině / zorbing fotbal), kruhová vyřazovačka, silové zápasy, 4X, rychlostní slalomy, British Bull Dog a další. Fantazii se meze nekladou, s bublinami můžete vymýšlet nespočet her. Ať už budete v bublině, nebo jen jako divák, připravte se na nekonečné záchvaty smíchu.
Možnost uspořádání turnaje se vším, co k tomu patří – poháry, diplomy, ceny.
Jedná se o řízený program za účasti Crazy Bubbles instruktorů, který je možné uspořádat pro 8 až 1.000 osob. Uspořádáme Vám tento event na klíč.

Prohlédněte si jak tato zábava vypadá v praxi:

https://www.youtube.com/watch?v=rSJgWkh3Ouw


Mezi nesporné výhody patří:
- kolektivnost
- příznivá cena
- zábavnost – skvělá forma stmelení kolektivu
- kvalita a bezpečnost
- uspořádání turnaje s cenami, poháry, diplomy
- variabilita - množství druhů her + vytváření vlastních her a pravidel
- řízený program od 2 hodin až po celý víkend

Pro více informací : Filip Navrátil / info@crazybubbles.cz / +420 607 088 077 http://crazybubbles.cz
.

 

Kontakt

Penzion Horácko
Tři Studně 104
592 04 Fryšava pod Žákovou horou

420 777 988 463
420 608 28 12 12


info@horacko-penzion.cz

 


Volejte / Pište

777 988 463