Svatba "za pusu" 2018 - Svatební dar od Penzionu Horácko - slosování soutěže

Naši milí svatebčané, dnes již novomanželé...

Máme za sebou další úžasnou a krásnou svatební sezonu roku 2018. Měli jsme tu čest být s Vámi v průběhu roku na více jak 30 svatbách, svatebních obědech, či jen u svatebního obřadu na našem pozemku v případě, kdy jste zde chtěli mít pouze část svatby. 

Chtěli bychom Vám mnohokrát ještě jednou poděkovat a popřát hromadu štěstí a společné lásky. Věříme, že jste si svůj den D užili stejně tak jako jsme si ho s Vámi užívali my, personál penzionu. Doufáme, že se s Vámi všemi opětovně setkáme například při Vašem výročí, oslavách, nebo třeba křtinách Vašich potomků.

Dostáváme se do fáze vyhlášení soutěže Svatba za pusu, kdy máte možnost vyhrát až 30 000 Kč zpět. Slosování proběhne 1.12.2018, přesný čas bude upřesněn a všem novomanželům dáme ještě vědět mailem a je na Vás jestli chcete za námi přijet se podívat na slosování, nebo si počkáte na výsledky na FB, každopádně budeme rádi, pokud by jsme se s Vámi všemi viděli osobně a mohli případným výhercům ceny předat přímo.

Moc se na Vás těšíme a během pár dní Vám přijde mail s dalšími informacemi. Mějte se hezky. Mirek

28.03.2018
Více zde

Podzimní menu a otevírací doba restaurace

Vážení hosté, v průběhu měsíců října, listopadu a prosince, bude naše restaurace otevřena vždy od čtvrtku do neděle v následující otevírací době, stejně tak bude otevřeno i naše wellness :

Čtvrtek : 12:00 - 20:00

Pátek : 12:00 - 22:00

Sobota : 12:00 - 22:00

Neděle : 12:00 - 17:00

Příjem objednávek do kuchyně končí vždy 60 minut před zavírací hodinou. Poslední vstup do wellness také 60 minut před zavírací hodinou.

Pod textem je k nahlédnutí podzimní jídelní menu

01.05.2018
Více zde

Pozvánka na domácí limonády

Takřka každodenně se u nás setkáváme se opakovaným dotazem našich hostů: "Máte Kofolu nebo něco točeného?". "Ne, nemáme, chemii netočíme, máme pouze domácí limonády...". "Ale naše děti pijí jenom Kofolu...". Jaké je pak překvapení, když hostům doporučíme, ať děti ochutnají naši poctivou nechemickou domácí limonádu např. z rakytníku. Děti spořádají dvě až tři a jsou k údivu rodičů naprosto nadšené.

Věříme, že i přes současný stereotyp točených limonád si lidé stále dokáží najít chuť vyzkoušet a ochutnat něco domácího a poctivého. Toto léto pro Vás máme připraveny domící limonády - Bezinka, Rakytník a Pampeliška.

28.03.2018
Více zde

Pozvánka na Chodovar

Po dvou letech spolupráce s pivovarem Chodovar pro Vás nabízíme, nejspíše jeko jediný Penzion v regionu, na čepu široký sortiment tohoto českého úžasného pivovaru z Chodové Plané. Můžete se těšit na Chodovar Zlatou 11, Prezidenta 12 a Zámeckou 13, zároveň pro Vás máme lahvový nealko Chodovar a Chodovar černou 10. Za dva roky, co toto úžasné pivo točíme, si našlo stovky stálých štamgastů a hostů ze širokého okolí, kteří se rádi vrací a mnoho dalších návštěvníků, kteří ho ještě nikde nepili, zde ho poprvé ochutnali a jsou nadšení. Děkujeme za přízeň a těšíme se na Vás na točeném Chodovárku v našem Lounge Baru.

28.07.2016
Více zde

Letní terasa připravena

Letní terasa je připravena přivítat naše hosty. 

Na terasu je nyní přístup přímo z venku po novém schodišti, již není potřeba procházet přes penzion. Stejně tak je možné po novém schodišti přistupovat na dětské hřiště.

Cykloturisté mohou uložit svá kola do stojanů nebo na volném prostranství přilehlé wellness terasy.

29.04.2016
Více zde

Taneční víkend skupiny Raks Amea

Bylo nám potěšením během prodlouženého víkendu poskytnout kompletní zázemí taneční skupině Raks Amea. Děkujeme za důvěru a těšíme se na další setkání na podzim t.r.

Taneční video naleznete na našem Facebooku.

09.04.2016
Více zde

Zimní víkendy na penzionu Horácko a nový nápojový lístek

Vážení hosté, ačkoliv nám sněhová nadílka dvakrát nepřeje a zima si hraje spíše na chladnější jaro, naše wellness je pro Vás stále připravené. Rozpálená sauna, vyhřátá whirlpool, klidná hudba a alespoň trocha toho sněhu na wellness terase pro rychlé zchlazení. Po předchozí rezervaci Vám nabízíme i masáže (klasické, lázeňské) či kineziotaping.

Samozřejmě je pro Vás otevřen náš Lounge bar, s nabídkou zimních specialitch a stálých osvědčených jídel a od 1. ledna nově s širokou nabídkou světových známých i neznámých, avšak pečlivě vybraných rumů, či převážně skotských ale i asijských a dalších světových whisky. Pro zahřátí pro Vás máme připravené naše originální teplé nápoje a kávové speciality. Těšíme se na Vaši návštěvu.

30.11.-0001
Více zde

Začátek wellness sezony a podzimní tématické víkendy

Wellness sezona již začala... . Horké letní dny vystřídalo chladné a zachmuřené podzimní počasí a je ten nejvyšší čas se zahřát v privátní rozpálené sauně, nebo zrelaxovat promrzlé kosti ve whirlpool s noční oblohou a láhví sektu s přáteli, či drahou polovičkou... . Pro odpočinek bolavých svalů Vám po objednávce rádi dopřejeme masáž celého těla . V případě zájmu o rezervaci jsme Vám k dispozici na kontaktním telefonu či přes rezervační formulář.

 

V průběhu podzimu pro Vás také připravujeme tématické víkendy, jako např. svatomartinský víkend, či víkend japonské kuchyně... . Bližší informace pro Vás připravujeme. Od ledna se také těšte na nový nápojový lístek s širokou nabídkou známých i neznámých alkoholických destilátů a teplých míchaných koktejlů.

30.11.-0001
Více zde

TENSHI SUSHI ALL YOU CAN EAT VEČER 14.8.2015

Dne 14.8 se na penzionu uskutečnil první sushi večer, který se, jak všichni věříme, dokonale vydařil. Doufejme. že nebyl poslední a začal tak tradici v které bychom rádi pokračovali. Díky všem pořadatelům, ale hlavně díky úžasným hostům se povedlo vytvořit dokonalý večer plný pohody a výborné gastronomie. Všem přátelům a hostům děkujeme a těšíme se na Vás při další příležitosti, doufejme že již v průběhu letošního listopadu. Fotografie z večera naleznete zde.

30.11.-0001
Více zde

Penzion Horácko zahájil spolupráci s projektem Crazy bubbles. Zábava pro váš teambulding nebo partu kamarádů

Navázali jsme spolupráci s moderním projektem Crazy Bubbles CZ, díky kterému pro vás zajistíme originální teambuilding pro firmy, zábavu při svatbách, vyžití pro sportovní soustředění a školy, neokoukaný doprovodný program pro dětské/rodinné dny a mnohé další. Nebo se můžete jen bezhlavě vyblbnout při vašem pobytu. K dispozici po celý rok. Více informací a videí zde a na našich FB stránkách Penzion Horácko

30.11.-0001
Více zde

Zahájení letní sezony a mistrovství světa v hokeji

Krásné jarní až skoro letní počasí dorazilo i do Tří studní a Penzion Horácko opět otevírá slunnou letní terasu. Navštivte náš útulný Lounge Bar a užijte si letní cocktaily, pivečka českých minipivovarů v čele s pivovarem Chodovar a výborné letní speciality naší kuchyně. Pokud by Vás cesta příliš zmohla, je pro Vás stále připraveno naše moderní Wellness, kde si můžete odpočinout a nechat zrelaxovat celé tělo.

 

Personál Penzionu Horácko se na Vás těší.

 

Tak jako minulý rok i letos budeme od 1. května promítat veškeré přenosy MS v hokeji v Praze na velkoplošném plátně. Během konání MS v hokeji opět již známá akce, Jágrmajstr za 20 Kč a další chuťovky k pivečku a hokeji. Přijďte podpořit český tým za cestou o domácí titul mistrů světa.

30.11.-0001
Více zde

Pohodový pobyt u nás - relaxujte ve wellness

Nejen naši ubytovaní hosté, ale i ostatní veřejnost (po předchozím objednání), mohou využít služeb našeho  relaxačního centra se saunou, vířivkou, infra-sky i masážemi (po domuvě). Kvalitu našeho wellness oceňují i reprezentační severské sportovní týmy, které jsou u nás tradičně ubytováni během sportovních podniků ve Vysočina aréně.

 

Nacházíme se na špičce ubytovacích zařízení v regionu, avšak i přitom si i nadále zachováváme pohodovou a klidnou atmosféru útulného rodinného penzionu.

 

Pro ubytované hosty je využití wellnes zahrnuto v ceně ubytování.

02.01.2015
Více zde

MS v hokeji 2016 - fanděte s námi ...

Přijďte fandit s námi na MS v hokeji 2016. Stejně jako minulý rok, i letos vysíláme všechny přenosy z MS, zejména ty České, na 2 televizích v lounge baru a na širokoúhlém plátně v sále. I přesto, že nejsme favorité na titul, věříme, že společně s Vámi a Vaším fanděním pomůžeme klukům dostat se co nejdál, a třeba po 4 letech získat aspoň nějakou medaili.

Sledování přenosů si můžete zpříjemnit naším poctivým hamburgerem, nebo žebírky, či další chuťovku z našeho menu k vychlazenému Chodovaru či Svijanům. 

06.05.2016
Více zde

Mimo-sezónní nabídka

Návrat ptactva z jižních krajin dává tušit, že letošní zima je již za námi. Pro nás na Třech Studních to znamená začátek mimosezónního období. S příchodem jara pak opět přivítáme naše pravidelné hosty ať už na dříve rezervované či nově poptané skupinové i individuální, pobyty.


V měsíci březnu bude náš pohodový rodinný penzion pro kolemjdoucí otevřen od pátku do neděle, kdy Vás rádi přivítáme jak k přenocování, tak i k posezení v našem útulném baru nebo k relaxaci v našem vyhledávaném wellness. 

Nabídka našich specialit v tomto období bude omezena pouze na chuťovky k pivečku či vínečku, jako například domácí utopence, oblíbené bramborové spirálky či různé dezertíky ke kávě.

Pro předem nahlášené akce a skupinové pobyty však pro Vás rádi zajistíme kompletní ubytovací i gastronomické
služby, stejně jako v naší hlavní sezóně.


Pro zahřátí Vám nabízíme 16 druhů horkých hustých čokolád a další vybrané horké nápoje.

Na čepu samozřejmě naražené pivečko Svijany nebo Chodovar.

24.02.2014
Více zde

Silvestr 2014 pro neubytované hosty, aneb všichni jste zváni

Plánujete s Vašimi přáteli a blízkými oslavit příchod Nového roku v krásném prostředí, příjemné atmosféře a při poslechu kvalitní živé hudby?

 

Právě pro Vás a Vaše blízké jsme připravili jedinečný společenský Silvestrovský večer 2014 s konzumací nekonečného rautu, napínavou tombolou o hodnotné balíčky penzionu Horácko, Novoročním přípitkem i pohledem na úžasný ohňostroj.

 

Vstupmé činí pouhých 450 Kč na osobu, v ceně vše výše zmíněné, kromě lístků do tomboly :-)

 

Rezervujte si svůj stůl již nyní pomocí rezervačního formuláře, či na telefonním čísle 777 988 463 .

21.10.2014
Více zde

Přivítejte s Vašimi blízkými příchod Nového roku ve Wellness penzionu Horácko

Važení hosté a přátelé penzionu Horácko. Plánujete strávit poslední dny roku odpočinkem, procházkami zasněženou přírodou, ve vyhřáté sauně či v průzračném whirlpool, nebo si po Vánočním schonu nechat promasírovat unavené svaly?

 

Právě pro Vás jsme, jako každý rok, připravili na dny 31.12.2014-1.1.2015 Silvestrovský pobyt ve Wellness penzionu Horácko na Třech Studních. Užijte si u nás Silvestrovský pobyt, který zahrnuje láhev sektu na přivítanou, dále společenský Silvestovský večer s neomezeným rautem z vybraných specialit našeho šéfkuchaře Tomáše, vybranými nealko nápoji zdarma, celovečerním programem s živou hudbou, bohatou tombolou o hodnotné balíčky penzionu Horácko, Novoročním přípitkem, profesionálním ohňostrojem a samozřejmě se zábavou s Vašimi přáteli.

 

K dispozici Vám budou veškeré prostory penzionu, tedy nejen Společenský sál s živou hudbou, Lobby s rautem i pohodový Lounge bar v centru dění, ale i  útulná Vinárna v klidném ústranní s plápolajícím krbem a reprodukovanou hudbou.

 

Cena za tento Silvestrovský pobyt činí pouhých 1850 Kč na osobu. Pokud byste si přáli strávit v termínu 29.12-2.1.2015 na našem penzionu více pohodových dní, činí cena za každý další den s polopenzí pouhých 850 Kč .

22.10.2014
Více zde

Velikonoční víkend na Penzionu Horácko

Vážení hosté, na velikonoční víkend jsme si pro Vás připravili tématické jarní menu plné Velikonočních chutí. Otevřeno pro Vás máme od čtvrtka 29.3. do neděle 1.4. v otevírací době  12-22 (kuchyně do 21). Samozřejmě na zelený čtvrtek bude připraveno i Vaše oblíbené zelené Chodovarské pivečko. Chodovar

28.03.2018
Více zde

Podzimní palačinkárna na penzionu Horácko

Vážení hosté, již od zítra, 4.9. pro Vás a Vaše nejmenší máme připravené nové palačinkové menu, přijďte ochutnat výborné čerstvé palačinky, slané galettes, zmrzlinové poháry či poctivý francouzský quiche. Těšíme se na Vás v měsících září a říjnu, vždy od pondělí do čtvrtka od 9:00-18:00. O víkendech máme bohužel uzavřenou společnost až do konce listopadu. Těšíme se na Vás v palačinkárně Penzionu Horácko. Více informací na www.facebook.com/horackopenzion .

02.09.2017
Více zde

Posezení u cimbálu na Penzionu Horácko

Vážení přátelé a příznivci starého dobrého cimbálu, srdečně Vás zveme na přátelské posezení, tanec a poslech krásné folklorní hudby. Těší se na Vás Cimbálová muzika Lučina. Již 21.10.2017 od 19:00, Vstupné 150 Kč. Samozřejmě pro Vás máme připraveno moravské vínečko z Velkých Bílovic či nějaké typické moravské dobroty k tanci. Těšíme se na Vás.

01.10.2017
Více zde

Svatomartinské husí hody 10.-12.11. 2017

Vážení hosté, dnešním dnem zahajujeme rezervace stolů na Svatomartinské hody na Penzion Horácko.

Tak, jako každý rok, jsou rezervace možné na 11:00, 14:00, 17:00 a 20:00 abychom byli schopni obsloužit více hostů.

Těší se na Vás spousta husích dobrot, moravské svatomartinské vínečko ze sklepů Tibor Zapletala Velké Bílovice a hlavně my, kolektiv Penzinou Horácko, Tři Studně.

Rezervujte si svůj stůl co nejdříve, především večerní termíny budou rychle obsazeny.

15.10.2017
Více zde

Pozvánka na Svatomartinský víkend v termínu 10.-11.11.2018

Vážení hosté, začínáme přijímat rezervace na každoroční Svatomartinský víkend, který se tento rok bude konat v termínu 10-11.11.2018. Rezervace jsou možné telefonicky nebo emailem, časy rezervací vždy ve 12:00, 15:00 a 18:00. Z důvodu velké obsazenosti prosím vemte na vědomí, že časový prostor pro každou rezervaci je 180 minut. Těšíme se na Vás.

30.11.-0001
Více zde
 

Kontakt

Penzion Horácko
Tři Studně 104
592 04 Fryšava pod Žákovou horou

420 777 988 463
420 608 28 12 12


info@horacko-penzion.cz

 


Volejte / Pište

777 988 463